Září 2009

Lady Gaga

10. září 2009 v 18:40 | Kačka

Povolání: Zpěvačka, textařka
Věk: 23
Datum narození: 28. 03. 1986
Místo narození: Yonkers, New York, USA
Znamení: Beran aktuální horoskop »
Výška: 155 cm

Životopis

Její pravé jméno je Stefani Joanne Angelina Germanotta narodila se 28. března 1986 v New Yorku. Je to americká zpěvačka a skladatelka italského původu. Její pseudonym Lady Gaga vznikl podle názvu skladby od skupiny Queen - Radio Gaga.

Od 4 let hraje na piano, ve 13 letech složila svoji první písničku, v 17 byla jedním z dvaceti dětí, kterým se poštěstilo učit se v newyorské umělecké škole Tisch School Of Arts. V roce 2008 vydala svoje zatím jediné album The Fame, kde naleznete hlavně dva její radio hity Poker Face a Just Dance.

Lady Gaga je bývalá spolužačka Paris a Nicky Hiltonových (navštěvovaly stejnou soukromou střední školu s názvem Sacred Heart School na Manhattane) a písně skládala už i pro Pussycat Dolls, Britney Spears a New Kids On The Block. Když byla ještě malá holčička, často si prozpěvovala písničky Cyndi Lauper, Michaela Jacksona, její táta ji inspiroval svými oblíbenými kapelami jako Roling Stones či Beatles. Jako mladá holka byla hodně divoká - jednou ji museli zastavit členové ochranky, když tančila na stole v nóbl restauraci Upper West Side. Už tehdy bylo všem jasné, že z ní vyroste pořadné číslo.Z mladé holky z italské rodiny se pomalu stávala exhibicionistka, ale především všestranně talentovaná textařka a zpěvačka, která umí udělat šou na pódiu a dostat lidi do varu. "Byla jsem bavič už jako malá holka a jsem bavič i dnes" říká o sobě Lady Gaga, která si udělala jméno v dolním East Side klubové scény New Yorku tanečním superhitem "Beautiful Dirty Rich". Její vystoupení bývají velmi odvážná - zpívá v bikinách i jiných extravagantních převlecích, které vyžadují odvahu vzít je vůbec na sebe.
"Vždycky jsem milovala rock, pop a divadlo. Když jsem objevila Queen a Davida Bowieho věděla jsem že budu zpěvačka. Až později jsem si uvědomila jak moc mě tihle umělci inspirovali."

Dosažení tak skvělého úspěchu vyžaduje velký talent. Ten, ale Lady Gaga rozhodně nechybí: Gaga je dívka, která se již ve čtyřech letech naučila improvizovat na piáno a ve třinácti letech již skládala balady na piáno. Ve čtrnácti hrávala na piáno v New Yorkských klubech.
Lady GaGa napsala ze svého alba The Fame všechny písničky, přičemž většinu syntetických zvuků na albu nahrála sama.

Většina scénických kostýmu pochází z jejich tvůrčích nápadů.

Lady GaGa má dva psy se jmény Lava a Remus, a můžeme je vidět v klipech Poker Face, Eh Eh (Nothing Else I Can Say) a Lovegame.

Alík.cz i my tam chodíme

5. září 2009 v 15:50 | Sandra

Čaw,čaw,čaw.Jak je??Promiňte ale neměla jsem čas...jít sem...Jinak..Znám lidi co se stydí říct že chodí na Alíka.Aspoň polovyna lidí si myslí že Alík je pro mrňata,ale to je na omylu.I mi Twins tam také chodíme.Sice kačka na Lidé a takle ale i také na Alíka.Náhodou se vaše rodiče a i ty můžete tady na Alíkovy ujistit že ty nemůžež bít obtěžován a přeba i před nějakýmy těma úchylama...Jinak je tam zábava.můžež tam pokecat,něco tam nabízet,máš tam deníček,můžež poslad pohled,pošta a také i burza...Takža cco??Pořád si myslíte že Alík je kravina??Já teda nne...A pokud jo tak...tak jste v pěkným maléru xD...ahojky...zdar Sandra.


Paris Hilton

2. září 2009 v 15:49 | Kačka

AHOJ LIDI! MÁME TU HOTELOVOU DĚDIČKU PARIS HILTON! PARIS JE VELMI BOHATÁ A NATOČILA PÁR FILMŮ. MÁ TAKY JEDNU SVOJÍ DESKU. MÁ 11 PSŮ A POŘÍDILA JIM VILU. UŽ SEDĚLA ZA MŘÍŽEMA ZA TO ŽE ŘÍDILA POD VLIVEM ALKOHOLU. ALE KDYŽ TŘEBA JE NĚKDE NAKUPOVAT NEBO TŘEBA U HOLIČE TAK SE ŘÍKÁ ŽE PARIS BYLA VŽDY PŘÍJEMNÁ A ŠTĚDRÁ.High school musical

1. září 2009 v 18:37 | kačka

Ashley tisdale

1. září 2009 v 18:17 | Kačka


Selena Gomez a Miley Cyrus

1. září 2009 v 18:08 | Kačka
AHOJ LIDI! MÁM PRO VÁS NOVINU. URČITĚ MÁTE RÁDI SELENU GOMEZ. ALE TO O NÍ NEVÍTE VŠECHNO. MILEY A SELENA BYLI NEROZLUČNÉ KAMARÁDKY. JENOMŽE MILEY SI NAŠLA KLUKA NIKA JONASE. SELENA S NÍM HNED ZAČALA FLIRTOVAT. FLIRTOVALA A FLIRTOVALA AŽ MILEY SEBRALA KLUKA. POTOM SI MILEY NAŠLA DALŠÍHO A SELENA ZASE FLIRTOVALA. ALE NAŠTĚSTÍ NESEBRALA. JE TO PĚKNÁ POTVORA. POŘÁD MÁTE SELENU RÁDI?

PRVNÍ DEN VE ŠKOLE

1. září 2009 v 11:39 | TWINS

BYL PRVNÍ DEN VE ŠKOLE (1.9. 2009). JAKO VŽDY SME MĚLI VE TŘÍDĚ NOVÉ ŽÁKY.VERONIKA A HONZA BYLI DOCELA HODNÍ. MĚLI JSME NOVOU PANÍ UČITELKU A ŠLI JSME DO 6.TŘÍDY. ŘÍKALO SE O NÍ ŽE JE PŘÍSNÁ ALE JE DOCELA V POHO. MYSLELI SME ŽE KLUCI UŽ BUDOU TROCHU DOSPĚLEJŠÍ ALE ZMÝLILI SME SE. SKONČILO VYUČOVÁNÍ A KAČKA ŠLA DOMŮ A SANDRA JÍ PAK VYZVEDLA. POTOM SME ŠLI DO PAPÍRNICTVÍ KOUPIT CO POTŘEBUJEM. JEDNA PANÍ NEBYLA MOC PŘÍJEMNÁ ALE ZASE NÁM POMOHLA VYBRAT POMŮCKY. NAKONEC SME ŠLI KE KAČCE. TO BYL NÁŠ PRVNÍ DEN VE ŠKOLE. ZDRAVÍ TWINS!
ÚVOD xD

1. září 2009 v 11:22 | Twins

AHOJKY LIDIČKY! VÍTÁME VÁS NA NAŠEM BLOGU O NAŠEM ŽIVOTĚ, SLAVNÝCH CELEBRIT A NAŠEM STYLU. JMENUJEME SE TWINS JINAK SANDRA A KAČKA. MÁME DOBRÝ STYL (MYSLÍME) A CHTĚLY BYSME VÁM HO UKÁZAT. MÁME TU TAKY NĚJAKÝ FOTKY Z MODNÍCH PŘEHLÍDEK A TAKY MODELY. SNAD SE VÁM TO BUDE LÍBIT! ZDRAVÍ TWINS